Міністерство розвитку громад та територій України
Державне підприємство Український державний проектний інститут
тел .: (057) 701-07-30, факс 701-07-29
email: info@ugsp.com.ua | адреса: м. Харків, 61145, вул. Космічна, 21А
"УКРМІСЬКБУДПРОЕКТ"
Про компанію
Хороший проект - економія Вашого часу та способів будівництва, шлях досягнення високого престижу, зручності, комфорту, сучасних умов для життя і роботи, джерело Вашого оптимізму.

Диплом державного комітету України будівництва і архітектури. Переможець конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні в 2004р. за високу якість в проектуванні житлового будинку по вул. Отакара Яроша, 26 в м.Харкові.
Диплом Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України. Переможець конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні в 2013р. в номінації "Культові споруди" за спорудження об'єкта Храму Святої Благовірної цариці Тамари Харківської єпарха УПЦ по Білгородському шосе в Харкові.
Диплом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України. Переможець конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні в 2005 р. в номінації "Житлові будинки та комплекси" за високу якість будівельних робіт при проектуванні та спорудженні багатоповерхового житлового будинку з вбудованими прибудинковими об'єктами соціально-побутового призначення по вул. Отакара Яроша, 22 в м.Харкові.
Диплом Бєлгородської торгово-промислової палати "Белекспоцентр". Нагороджений за активну участь у виставці "Сучасне місто. Будіндустрія" від 4-6 серпня 2010р.
Диплом Бєлгородської обласної думи. За активну участь у виставці "Сучасне місто. Будіндустрія" від 4-6 серпня 2010р. в м.Білгород.
Свідоцтво колективного члена Академії будівництва України за рішенням президії Академії будівництва України від 10 березня 2005 року.
Диплом Міжурядової ради зі співробітництва в будівельній діяльності держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав державному підприємству "Український державний проектний інститут" Укрміськбудпроект "як переможцю ІІ Міжнародного Конкурсу на кращу будівельну і проектну організацію, підприємство будівельних матеріалів та будіндустрії. За досягнення високої ефективності і конкурентоспроможності в будівництві і промисловості будівельних матеріалів, 2007р.
ПРО КОМПАНІЮ
ПОСЛУГИ
info@ugsp.com.ua

тел. (057) 701-07-30

факс 701-07-29

61145
м. Харьків, вул. Космічна, 21А
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК