Міністерство розвитку громад та територій України
Державне підприємство Український державний проектний інститут
тел .: (057) 701-07-30, факс 701-07-29
email: info@ugsp.com.ua | адреса: м. Харків, 61145, вул. Космічна, 21А
"УКРМІСЬКБУДПРОЕКТ"
Про компанію
Хороший проект - економія Вашого часу та способів будівництва, шлях досягнення високого престижу, зручності, комфорту, сучасних умов для життя і роботи, джерело Вашого оптимізму.

Таласімов Георгій Федорович
Директор Інституту
   Освіта вища: з 1979 по 1984 рр. навчався в Харківському інженерно-будівельному інституті, спеціальність - архітектура.
З 2002 по 2004 рр. навчався на заочному факультеті Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, спеціальність - державне управління, кваліфікація - магістр державного управління.
У 2002 р пройшов курси підвищення кваліфікації «Розвиток земельних ресурсів» в Харківському регіональному інституті Української Академії державного управління при Президентові України
   За високий професіоналізм відзначений грамотами органів місцевого самоврядування.
Держбудом УРСР був направлений в Головне Архітектурно-Планувальне управління м. Харкова для роботи за фахом - архітектор.
Працював районним архітектором Київського району м. Харкова в Управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин.
Наказом по Держкомзему України (за рекомендацією керівництва міськвиконкому) був призначений начальником Харківського міського управління земельних ресурсів.
   Обирався депутатом Харківської міської ради 5 скликання, працював в комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин. Нагороджений орденом «За доблесть і честь».
ПРО КОМПАНІЮ
ПОСЛУГИ
info@ugsp.com.ua

тел. (057) 701-07-30

факс 701-07-29

61145
м. Харьків, вул. Космічна, 21А
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК